рус укр
Анестезія при лікуванні зубів Запоріжжя

Методи анестезії у стоматології:

  1. Аплікаційна. Препарат (спрей чи гель) наноситься на поверхню ясен. Дія миттєва, але мінімальна за силою. Знеболення достатньо для розтину абсцесу, видалення зубного каменю або подальшої ін'єкції.
  2. Внутрішньозв'язкова. Укол у слизову оболонку між коренем і лункою. Укол не викликає оніміння язика, губ і щік, тому застосовується в дитячій стоматології (дитина часто прикушує «заморожену» щоку чи мову). Метод підходить для видалення зубів, лікування складного карієсу, пульпіту.
  3. Інфільтраційне знеболювання у стоматології – класичний укол анестетика у верхню частину кореня, діє близько години – цілком достатньо, щоб почистити канал, видалити нерв. Щоб зняти неприємні відчуття з моменту ін'єкції, лікар обробляє місце уколу спеціальним гелем.
  4. Провідникова анестезія застосовується, коли не подіяла інфільтрація або потрібно провести знеболювання кількох зубів одразу. Укол робиться в стовбур нерва. Дія препарату поширюється на нижню щелепу, нижню губу, частину щоки та язика.
  5. Поверхнева седація - спосіб анестезії, що занурює пацієнта в стан, подібний до сну. Звідси інша назва процедури – «спляча» анестезія у стоматології. Хворий не відчуває хвилювання та страху, реагує на звернення стоматолога. Оптимальний варіант для лікування зубів маленьким пацієнтам (можна використовувати з 4-х років).

Зворотний бік медалі: можливі ускладнення

Професіоналізм дантиста зводить до мінімуму ускладнення після анестезії у стоматології. Але попереджений, отже, озброєний – наведемо список можливих неприємностей:

  • гематома слизових тканин;
  • набряк ясен;
  • інфікування через заражену слизову;
  • спазм жувальних м'язів;
  • алергія на анестетик.

Інша можлива складність: знеболювання не дає ефекту. Чому не діє анестезія під час лікування зубів? Є кілька причин, які зводять анестезію на «ні»:

  • гіпертрофоване відчуття страху;
  • вживання алкоголю до процедури;
  • ндивідуальна нечутливість до препарату

 Як лікувати зуби майбутнім мамам

 Чи можна лікувати зуби з анестезією під час вагітності? Завжди актуальна тема. Зуб може захворіти будь-якої миті, очікування малюка – не виняток. Сучасні методи місцевого знеболювання дозволяють лікувати зуби навіть жінкам у цікавому положенні. Прекрасно зарекомендував себе препарат "Ультракаїн", який вводиться ін'єкційним способом. Анестезія при вагітності прибирає неприємні відчуття у майбутньої мами та не шкодить здоров'ю дитини.

Наш адрес: г. Запорожье, ул. Чаривная, 107
Телефоны: +38(061)707-46-76, +38(050)482-71-62, +38(066)189-80-05, +38(067)121-20-88
График работы: Пн. - Пт. 9.00 - 18.00 Суб. - 9.00 - 15.00 Воскр. - выходной
Закрыть
Пред. След.